Site Rengi

Daimon Fa Amonyaksız Saç Boyası

Daimon Fa Amonyaksız Saç Boyası
Ürün Özellikleri
  • Anti-Aging Microemulsion Complex teknolojisine sahiptir.
  • Amonyak, PPRD (p-Phenylenediamine), Resorsinol içermez.
  • Zengin pigmentler ile göz alıcı parlaklık sağlayan, kalıcı krem saç boyası.
  • Yoğun, tam istediğiniz tonda renklere kavuşmanızı sağlar.
  • %100 beyaz kapatır.
  • Kokusuzdur.

Daimon Saç Boyası İle Daha Uzun Süre Aynı Renk
Saç boyayan kadınların en büyük sorunu dip renginin sıklıkla çıkması ve bakımlı görünmek için sürekli boya yapılması gerektiğidir. Özellikle beyaz saçlara sahip olan kadınlar için dipleri görünür görünmez boya yapılır. Bu durumda seçeceğiniz boya çok önemlidir. Uzun süre saç boyayan kadınlar yıpranmış saçlardan şikayet ederler. Son teknoloji ve geliştirilmiş formülüyle Daimon saç boyası saçlarınızı boyarken bakım yapmayı ihmal etmiyor. Uzun süre aynı rengi kullanmanın tadını çıkarabileceğiniz bu marka boya sayesinde akma ve açılma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Sıklıkla duş alındığında saçlarının rengini kaybedeceğinden korkan kadınlar için geliştirilmiş formülü sayesinde uzun süre aynı renkle sağlıklı görünen saçlarınızın tadını çıkarın.

Daimon Saç Boyası Kullananlar
Her markanın renk serisi ve tonları, üstelik o saçta duruşu çok önemlidir. Daimon saç boyası kullananlar başka bir marka saç boyasını kullanmamayı tercih ediyor. Renklerinin doğallığı ve güzelliği sayesinde yıllardır aradığı tona rahatlıkla ulaşabilen kadınlar Daimon saç boyasını öneriyor. Her geçen gün artan kullanıcısı sayesinde büyüyen marka, kendini geliştirerek daha iyi ürünler çıkartmak için çalışmaya devam ediyor.

Daimon Saç Boyası Renk Kataloğu
Daimon kullananların sıklıkla önerdiği gibi oldukça kaliteli bir boyadır. Daimon Saç boyası renk kataloğu en açık tonlardan en koyu saç renklerine kadar titizlikle çalışılmış ürünlerdir. Üstelik içerisinde bulunan besleyici yağlar sayesinde saçlarınızı yıpratmadan dilediğiniz renge sahip olmanızı sağlar. Kataloğun içerisinde aradığınız tüm renkleri bulabilirsiniz. İstediğiniz değişikliği hiç şüphe duymadan rahatlıkla saçlarınızda uygulayabilirsiniz. Size bu özgürlüğü sunan besleyici saç boyaları özel geliştirilen formülleri sayesinde oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Renk kataloğunda size sunulan renklerden tercihinizi yaparak hayalini kurduğunuz saçlara geç olmadan sahip olun. Üstelik canlı ve besleyici renklerin uygun ve kampanyalı fiyatlarına şaşıracaksınız.

Daimon Saç Boyası İle Değişimi Yaşayın
Daimon kataloğundan hangi rengi seçmiş olursanız olun saçlarınızdaki değişim sizi çok mutlu edecek. Mükemmel saçlara sahip olacaksınız.

Daimon Saç Boyası Kullanımı:
• Krem saç boyasını ve oksidanı boya tasının içine dökünüz ve karıştırınız.
• Karışımın hepsini bir fırça yardımıyla saçınızın tamamına uygulayınız.
• Boyayı saçınızda kullanma talimatında belirtilen süre kadar bekletiniz ve iyice durulayınız.
• Bir süre bekletip durulayınız.

Foto Galeri
Kaçırılmayacak 3 Al 1 Öde Kampanyası

Tüm renklerde geçerli 3 al 1 öde kampanyasını sakın kaçırmayın! Hemen .aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Ön Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.